Zmiana organizacji szkoły w dobie COVID-19

UWAGA!!!

 

Dyrektor szkoły informuje, że mając na względzie zalecenia Głównego Inspektoratu Sanitarnego odnośnie przeciwdziałania możliwości rozprzestrzeniania się koronowirusa COVID-19, w trosce o zdrowie obsługiwanych petentów oraz pracowników szkoły, wprowadza się zmianę organizacji pracy szkoły. Wszystkie sprawy mają Państwo możliwość załatwiania:
1) telefonicznie
2) drogą elektroniczną
3) za pośrednictwem korespondencji pocztowej
Zmiana organizacji obowiązuje do odwołania.


Od 12 marca do 26 kwietnia, zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, zajęcia w szkole zostają odwołane.

Nie są to jednak dni wolne od nauki. W ramach obowiązującego planu zajęć, pracujecie samodzielnie w domu i poprzez dziennik, platformy edukacyjne czy inne zdalne sposoby, możecie kontaktować się z nauczycielami. Nauczyciele w ustalony przez siebie sposób, będą wysyłać Wam materiały i zadania.
Ustalą sposób rozliczenia się z tego.

Proszę na bieżąco śledzić informacje w dzienniku i przez ten czas pozostać w domu, unikać dużych skupisk ludzi (komunikacja, centra handlowe), wychodzić z domu tylko w sytuacjach niezbędnych, śledzić na bieżąco komunikaty Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz informacje przesyłane przez dyrekcję szkoły. 

 

więcej informacji na stronie MEN