Tutaj powinien być opis

Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego we Wrocławiu

28.02.2020 r. grupa uczniów naszej szkoły z klas: 1 TD, 1 TB i 2 A oraz uczniowie Liceum Ogólnokształcącego nr 2 w Głogowie, pod opieką nauczycielek: pani Krystyny Zawadzkiej i Patrycji Fiszer oraz przewodnika Andrzeja Marciniaka, odbyli wycieczkę na Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego we Wrocławiu.

Targi turystyczne we Wrocławiu były okazją do poznania dorobku kulturowego różnych regionów Polski, Europy, a także świata. Wystawcy zaprezentowali atrakcyjną ofertę dla wszystkich, którzy planują wyruszyć w drogę – od standardowych ofert turystycznych, poprzez wszystkie usługi pomocne podróżnikom, kończąc na niekonwencjonalnych metodach wojażowania, bliskich indywidualnym turystom.

Dodatkowym atutem wycieczki była obecność przewodnika turystycznego, który umilał podróż opowieściami o zabytkach i historii Wrocławia. Wspólny wyjazd był dla uczniów nie tylko okazją do integracji, ale przede wszystkim praktycznym elementem edukacji w zawodzie technika organizacji turystyki.

                                                                                                                                 Patrycja Fiszer