Tutaj powinien być opis

NIECODZIENNE WYDARZENIE W ZSTiO

 

CO JEST NAJWAŻNIEJSZE W NAUCE JĘZYKÓW OBCYCH?

Jedni oglądają filmy bez lektora, inni czytają książki w oryginalnej, nietłumaczonej wersji.

W ZSTiO stawiamy na żywy kontakt z językiem...tym razem z językiem angielskim.

4.02.2020 p. Monika Kopcik zorganizowała spotkanie z młodymi ludźmi, którzy w ramach działań Euroweek zaoferowali się spotkać z naszymi uczniami i poprowadzić aktywne zajęcia z wykorzystaniem przygotowanych prezentacji multimedialnych. Nasi goście to dwoje młodych wolontariuszy:Robert z Kolumbii i Dinda z Indonezji.

W rozmowie z nimi uczniowie klas 3tb, 2a, 3a, 1tb, 2wza mieli możliwość wykorzystać swoją znajomość języka obcego, aby dowiedzieć się więcej o tych niezwykłych krajach, tak dla nas odległych. Jak długo trwa podróż? Jakie jest charakterystyczne danie? Co warto zobaczyć w Kolumbii i Indonezji?

 Dziękujemy uczniom, którzy uczestniczyli w zajęciach, za odwagę w pokonywaniu bariery językowej.