Tutaj powinien być opis

Relacja z wycieczki zawodoznawczej klas 1 TD i 2 TA - grup turystycznych

 

31 stycznia 2020 r. uczniowie grup turystycznych klas 1 TD i 2 TA wraz z opiekunkami: panią Ewą Rydzik oraz panią Patrycją Fiszer odwiedzili, w ramach lekcji zawodoznawczej, Hotel Aston **** w Lubinie. Podczas wizyty w hotelu uczniowie zdobyli nowe doświadczenia – poznali zasady funkcjonowania obiektu hotelarskiego w praktyce. Celem wizyty było poznanie organizacji i technik pracy poszczególnych pionów organizacyjnych w obiektach hotelarskich, m.in.: pracy działu służby pięter, recepcji oraz działu gastronomicznego. Uczniowie zapoznali się z tajnikami funkcjonowania obiektu, mieli okazję przyjrzeć się dokładnie najważniejszym miejscom hotelu: recepcji, części mieszkalnej hotelu, restauracji hotelowej, sali konferencyjnej, strefie SPA z kriokomorą oraz sali fitness. Uczniowie zapoznani zostali ze standardami obsługi hotelu 4*, wyposażeniem oraz usługami które świadczy hotel.

Spotkanie przebiegło w bardzo milej atmosferze. Uczniowie  i nauczyciele odbyli cenną praktyczną lekcję.

Dziękujemy właścicielom i pracownikom Hotelu Aston **** w Lubinie za gościnę.

                                                                              Ewa Rydzik

                                                                              Patrycja Fiszer