Tutaj powinien być opis

FINAŁ MIKOŁAJKOWEJ AKCJI CHARYTATYWNEJ

Święta to czas magiczny. Nastrojowe piosenki, migające na choinkach światełka oraz wszechobecne dekoracje budzą w nas najcieplejsze uczucia. Święta to czas kiedy chętnie obdarowujemy bliskich podarunkami. Magii świąt ulegli również uczniowie i pracownicy naszej szkoły, którzy licznie wzięli udział w corocznej Mikołajkowej akcji charytatywnej. To dzięki nim zebrane produkty pozwoliły na przygotowanie trzech świątecznych paczek dla uczniów naszej szkoły oraz ich rodzin. Dziękujemy ofiarodawcom za hojność. Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas niespodzianki sprawiły wiele przyjemności obdarowanym. Organizatorzy – p. Alina Karolczak oraz Samorząd Uczniowski dziękują wszystkim, dzięki którym 6 grudnia był miłym, pełnym mikołajkowych niespodzianek dniem. Życzymy wszystkim uczniom oraz pracownikom pełnych uroku Świąt oraz powodzenia i spełnienia wielu marzeń w Nowym Roku 2020.

                                                                                                             Alina Karolczak