Tutaj powinien być opis

POWIATOWY KONKURS NA KALENDARZ ADWENTOWY

W dniu 09.12.2019 r. w SP Nr 3 im. Noblistów Polskich w Głogowie odbyła się uroczysta gala finałowa powiatowego konkursu pt. „Mein Adventskalender”. Konkurs polegał na wykonaniu kalendarza adwentowego, w którym należało uwzględnić 24 okienka zawierające dowolne słowa, bądź zwroty w języku niemieckim związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Spośród 186 prac konkursowych wybrano 89, które zakwalifikowały się do finału, w tym trzynaście prac uczniów z naszej szkoły. Miło poinformować nam, że
w kategorii szkół ponadpodstawowych:

Małgorzata Richter z klasy 1td zajęła II miejsce,

Wiktoria Dębska z klasy 1tc zajęła III miejsce,

Emilia Obara z klasy 4 tac oraz Oliwia Różycka z klasy 2tb  zostały wyróżnione.

Wszystkim uczniom gratulujemy! Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie w przyszłym roku.

Koordynator konkursu Weronika Zarzycka