Tutaj powinien być opis

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości – Otwarta Firma – Biznes przy Tablicy

18 i 21 listopada 2019 roku został zorganizowany w naszej szkole XII Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, który jest obchodzony w 160 krajach świata. Celem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości jest stworzenie środowiska społecznego, które aktywnie wspiera przedsiębiorcze postawy młodych ludzi. W naszej szkole gościliśmy przedstawicieli Banku Santander: panią dyrektor 3 Oddziału Banku Santander w Głogowie, Iwonę Kozłowską –Bazar oraz panią dyrektor 7 Oddziału Banku Santander w Głogowie, Anitę Olender.Pani dyrektor Iwona Kozłowska- Bazar 18 listopada przedstawiła klasie 3ta tematykę dotyczącą „HR- Jak Cię widzą, tak Cię piszą”. Miniwykład  ilustrował połączenie teorii z praktyką.

21 listopada 2019 roku klasa 2tb i 4tac wzięły udział w lekcji pokazowej, która dotyczyła stresu w pracy. Zajęcia poprowadziła pani Anita Olender, Dyrektor 7 Oddziału  Banku Sandander w Głogowie, która przedstawiła młodzieży sposoby radzenia sobie w sytuacjach stresogennych.

Dziękuję Paniom za możliwość wzbogacenia zajęć praktycznymi przykładami i liczę na dalszą owocną współpracę.

Organizator z ramienia szkoły: Ewa Pastor