Tutaj powinien być opis

Wycieczka dla aktywnych Dolnoślązaczek

     W dniach 7-9.10.2019 r. grupa dziewcząt z klasy 4TAC wraz z opiekunką, panią Danutą Miłek, przebywała na wycieczce po Kotlinie Kłodzkiej i Jeleniogórskiej.To nagroda dla laureatów konkursu ,,Aktywny Dolny Śląsk'', którego celem było przedstawienie atrakcji turystycznych Dolnego Śląska w formie filmu.

     Trzy dni intensywnego zwiedzania rozpoczęliśmy w kopalni złota w Złotym Stoku.Zafascynowani legendą i specyfiką tego miejsca współpracowaliśmy, aby rozwikłać tajemnice kopalni.Dzień pierwszy zakończyliśmy biesiadą przy ognisku.W kolejnym dniu odwiedziliśmy pałac w Łomnicy-magiczny świat z dwoma pałacami,przyległym parkiem i tętniącym życiem folwarkiem, w którym znajduje się muzeum z multimedialną wystawą ,,Trzy wieki życia w Pałacu Łomnica''.To kolejny dzień, który był pełen zabawy i współpracy.Nasza wycieczka to nie tylko zwiedzanie.Kolejnym punktem programu było gospodarstwo, gdzie poznaliśmy tajniki produkcji koziego sera. Najwięksi śmiałkowie toczyli zaciętą walkę o zwycięstwo w konkursie dojenia kozy.

     Na zakończenie wycieczki udaliśmy się do Kłodzka nad Nysą.Zachęcam do brania udziału w kolejnych edycjach konkursu.Naprawdę warto!!!

                                                                                                               Emilia Obara, kl. 4 tc