Tutaj powinien być opis

XXII Dolnośląski Festiwal Nauki

Zbliża sie kolejna edycja Dolnośląskiego Festiwalu Nauki.W tym roku odbędzie się on pod hasłem " Między duchem a materią pośredniczy matematyka", w związku z Rokiem Matematyki. Termin głogowskiej edycji regionalnej to 8 - 10 października. Inauguracja DFN odbędzie się w Zespole Szkół Politechnicznych 8.10.2019 r. o godz. 12.00.Temat wykładu inauguracyjnego: " Automatyk - zawód przyszłości". 9 i 10 października głogowskie szkoły i instytucje przygotowały ciekawe oferty wykładów, warsztatów, konkursów, gier dydaktycznych... Naprawdę warto skorzystać z bogatego zasobu ofert i wybrać się z młodzieżą na ciekawe zajęcia. Programy DFN w wersji drukowanej wyłożone są w pokoju nauczycielskim. Jeden dostępny jest również w szkolnej bibliotece. Program w wersji elektronicznej znajduje się w załączniku. Na wybrane zajęcia trzeba się wcześniej zapisywać.Proszę się spieszyć...Gorąco zachęcam.Uśmiech

Więcej informacji na temat XXII DFN można znaleźć na stronie:

http://www.festiwal.wroc.pl/2019/

 

                                                      Szkolny koordynator DFN

                                                       Ewa Kamińska

Załączniki