Tutaj powinien być opis

Młody Poeta Dolnego Śląska 2019

 

Dolnośląska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu w ramach targów książki regionalnej Silesiana - Dolnośląski Salon Wydawniczy zorganizowała konkurs poetycki: ''Młody Poeta Dolnego Śląska 2019''.Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy 2wza, Dawid Heluska, którego do konkursu przygotowała nauczycielka języka polskiego Mirosława Wilińska.

Utwór Dawida został zamieszczony w zbiorze wierszy nadesłanych na dziewiątą edycję konkursu. To zaszczyt dla ucznia i szkoły znaleźć swój wiersz w takiej antologii.

Gratulujemy i życzymy Dawidowi, aby życie inspirowało Go do tworzenia poezji i dzielenia się nią z czytelnikami.

       

                                                                                                                     Mirosława Wilińska