Tutaj powinien być opis

Turyści stawiają na …turystykę aktywną. Zachęcamy innych! Mamy powody!?!

 

Rok 2019 został ustanowiony przez Sejmik Województwa Dolnośląskiego  Rokiem Turystyki Aktywnej. W celu propagowania aktywnego trybu życia wśród mieszkańców Dolnego Śląska ogłoszony został konkurs „Aktywny Dolny Śląsk”, zorganizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego i Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli. Nie mogliśmy w nim nie wziąć udziału! Wzięliśmy! I …nieskromnie, zostaliśmy jego laureatami. My, czyli grupa uczniów z klasy III technikum obsługi turystycznej, w składzie: Emilia, Paulina, Roksana, Sara, pod opieką moją, czyli Grzegorza Szalpuka – nauczyciela przedmiotów zawodowych. Owocem konkursu jest film pt. „Turystyka aktywna. Szlak Dziadoszan”. Nagrodą dla laureatów będzie wycieczka po Dolnym Śląsku. Mamy cichą nadzieję, że film spodoba się również Wam. Zapraszamy do obejrzenia i oczywiście do rowerowej wyprawy szlakiem Dziadoszan.Uśmiech

https://youtu.be/lD96oJsYVJw                                                       

                                                                                            Grzegorz Szalpuk