Tutaj powinien być opis

Aktywnie, wesoło i przede wszystkim zdrowo !!!

 

Dziś bawiliśmy się, integrowaliśmy, ćwiczyliśmy, jednym słowem aktywnie świętowaliśmy Dzień Sportu, który rokrocznie organizujemy w naszej szkole w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Dziecka. Aktywność sportową rozpoczęliśmy od wspólnej rozgrzewki, którą poprowadziła Krystyna Hyżak , uczennica klasy 2 tb. Potem nadszedł czas na konkurencje rekreacyjno – sportowe dla klas i ich wychowawców. Ringo, badminton, piłka siatkowa, dwa ognie, konkurs celności, sprawnościowy tor przeszkód – to sportowe zabawy, które przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego dla swoich podopiecznych oraz ich wychowawców. Dzień Sportu przebiegał w atmosferze pozytywnej rywalizacji.Zabawa była przednia.

 Po podsumowaniu punktów we wszystkich konkurencjach pierwsze miejsce ex aequo zdobyły klasy:1wza, 3tb i 2a. Gratulujemy. Jesteście zwycięzcami!!!UśmiechŚmiechUśmiech

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział we wspólnej sportowej zabawie. Pamiętajcie: " W zdrowym ciele zdrowy duch".Śmiech

                                                                                                                                   Ewa Kamińska