Tutaj powinien być opis

Książkowy Dzień Dziecka - akcja charytatywna

Kochani! Jeżeli chcecie i możecie obdarować dzieci książkami, bardzo proszę, włączcie się aktywnie w tę akcję. Wystarczy, że w dniach 27 - 28 maja przyniesiecie do szkolnej biblioteki książki dla dzieci ( nie muszą być nowe, ale powinny być w dobrym stanie), a ja przekażę je dalej ( do szpitala na oddział dziecięcy, do Domu Dziecka i innych miejsc, w których przebywają dzieci).Organizatorem akcji  jest Santander Bank Polska przy ul. Galileusza 18.My chcemy wspomóc ich w tej akcji.

Każdy z nas może podzielić się z innymi odrobiną serca, wystarczy tak niewiele...

                                                                                                       Z góry dziękuję.UśmiechŚmiech

                                                                                                        Ewa Kamińska