AAA
Zespół Szkół
Technicznych i Ogólnokształcących
w Głogowie

Aktualności

22 marca 2018 10:08 | Aktualności

„W pogoni za indeksem” po raz kolejny w naszej szkole

 

21 marca 2018r. po raz kolejny w naszej szkole odbył się rejonowy etap IX powiatowego konkursu pod honorowym patronatem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty  pt. „W pogodni za indeksem”. Konkurs jest organizowany przez Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Głogowie. Gimnazjaliści oraz uczniowie klas 7. szkół podstawowych zmagali się  z potyczkami z języka polskiego oraz z języka angielskiego. 

 

Serdecznie dziękuję Aleksandrze Warszawskiej (1tb) za prezentację naszej szkoły po angielsku przed konkursem z języka angielskiego.  Sandrze Grombik (1tb), Krysi Hyżak (1tb) oraz Alanowi Furmanowi (1wzb) dziękuję za godne reprezentowanie  szkolnej społeczności i pomoc przy organizacji konkursu.

Pani Ewie Kamińskiej dziękuję za ugoszczenie opiekunów w bibliotece szkolnej. Komisja konkursowa w składzie: Wioletta Ziemińska, Joanna Szałapska-Jaskuła (j. polski) oraz Ewelina Tołopiło, Edyta Borowiecka, Monika Kopcik, Joanna Szymańska, Gabriela Wrońska oraz Urszula Majdańska-Wachowicz (j. angielski) wyłonią 10 finalistów  w każdej kategorii. 

Uczestnikom konkursu  życzymy powodzenia w dalszym etapie i zachęcamy do wyboru naszej szkoły:)

Urszula Majdańska-Wachowicz

Przeczytano: 365 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: