Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Głogowie
https://zszoi.com.pl

21 grudnia 2017 18:27 | Aktualności

e - twinning 4

Święta tuż tuż – w sklepach, na ulicach, nawet w szkole mamy już od początku grudnia świąteczny wystrój i świąteczne akcje charytatywne.

Idąc tym tropem postanowiliśmy, że Boże Narodzenie zagości także w programie e-twinning. Zrobiliśmy więc na chwilę dygresję od tematu „Eko turystyka”, by zanurkować w świecie kolorowych kartonów, klejów, brokatów, flizeliny i innych cudności. Wszystko po to, by własnoręcznie zrobić kartki świąteczne dla naszych kolegów i koleżanek z Arty na Majorce. W obecnym świecie zdominowanym przez technologię cyfrową i tym samym życzenia sms-owo - mms-owe, miło chyba namacalnie trzymać w ręku kartkę z życzeniami wykonaną przez kogoś z myślą właśnie o mnie? J

 

Ogrom pracy artystyczno – językowej w wykonywanie kartek włożyli uczniowie z klasy 2a i 1Ta. Ale, żeby nie było, że jesteśmy oderwani od rzeczywistości, to zadbaliśmy także o kartkę on line. Martyna Ciemna i Weronika Krok z 2Tb to specjalistki od zadań cyfrowych. Dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w e-twinningowym zadaniu świątecznym.

 

Wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Marry Christmas and a happy New Year!

Feliz Navidad  y un próspero Año Nuevo!

 

Nauczyciele koordynujący projekt: M.Kopcik i J.Szymańska

 

 

Zdjęcia: