AAA
Zespół Szkół
Technicznych i Ogólnokształcących
w Głogowie

Aktualności

24 września 2017 18:48 | Aktualności

Bądź podróżnikiem - nie turystą

W ramach Światowego Dnia Turystyki, który corocznie przypada 27 września uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących postanowili zachęcić do korzystania z nieco innej formy turystyki niż ta, którą większość z nas uprawia podczas wakacji.
Uczennice naszej szkoły Nikola Bielawska klasa 1ta oraz Aleksandra Warszawska klasa 1tb w ramach działań przygotowanych na ten dzień odwiedziły Radio Elka i wzięły udział w wywiadzie na temat "ekoturystyki". Promocję tej formy wypoczynku będziecie mogli usłyszeć już 25.09.2017 w rozmowach elki. 

Moda na to, co jest eko nas nie opuszcza. Ekożywność, ekoprodukty, ekotorby – poszanowanie dla środowiska naturalnego i dbałość o nie stanowi dziś nieodłączny element naszego życia. Eko można być także w czasie podróży. Dlatego też rozpoczęliśmy współpracę z uczniami z Hiszpanii  - Majorka wykorzystującą platformę e-twinning oraz nowoczesne narzędzia TIK. Będziemy pracować nad projektem pod tytułem "eco-frinedly tourism".

PAMIĘTAJCIE!!!!
Wtorek 26.09.2017 podczas przerw na przygotowanych  przez klasę 1ta stanowiskach -  zapraszamy wszystkich do wyrażania swoich spostrzeżeń i opinii na temat: Jak się uczę?, Po co uczymy się języków obcych? Co nam dają podróże?

                                                                                    JOANNA SZYMAŃSKA

 

Przeczytano: 284 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: